Paweł Palica

Goleniowianka wśród Trenerek Roku. Nagroda za konsekwencję i wizję

fot. Polski Komitet Olimpijski

Jedną z laureatek konkursu „Trenerka Roku” Polskiego Komitetu Olimpijskiego została pochodząca z Goleniowa Joanna Staniucha-Szczurek. Nagrodzono jej konsekwencję, wizję i wpływ na rozwój kobiecej siatkówki.

Goleniowianka wyróżnienie odebrała 14. maja podczas gali w Centrum Olimpijskim PKOl. Doceniono w trakcie tej uroczystości osoby wyznaczające kierunek dla kolejnych pokoleń zawodniczek i szkoleniowców. W tegorocznej edycji tytuł „Trenerki Roku 2025” trafił do Edyty Koryzny, selekcjonerki kadry narodowej koszykarek 3×3, a wśród laureatek znalazła się także Joanna Staniucha‑Szczurek, wyróżniona za swoje osiągnięcia z młodzieżowymi reprezentacjami Polski w siatkówce dziewcząt w 2025 roku.

– Jestem niezwykle wzruszona tym wyróżnieniem szanownej kapituły. Wprawdzie to dopiero początek mojej drogi trenerskiej, ale już dostrzeżono nasze wspólne starania – nie byłoby mnie tu bowiem dzisiaj w tak zacnym gronie bez mojego całego sztabu oraz wszystkich dziewcząt, które wierzą w naszą pracę i wspólnie z nami dążą do rozwoju i po określone cele – mówiła po odebraniu wyróżnienia J. Staniucha‑Szczurek (na zdjęciu po prawej).

Gratulujemy!

Przeczytaj również:

To top