W niezwykłych okolicznościach rozpoczęli dzisiaj wiosenną rundę ligową piłkarze Iny Goleniów. Dzięki efektownej remontadzie pokonali Iskierkę Szczecin.
Mecz rozpoczął się dla biało – zielonych bardzo źle. Już w 5. minucie ratować musiał ich Hengee, który obronił rzut karny, potem jednak goście strzelili dwa gole. Prowadzili do 80. minuty, wtedy jednak sprawy w swoje ręce (czy raczej nogi) wziął grający prezes Iny Piotr Winogrodzki, który popisał się klasycznym hat-trickem, dającym Inie zwycięstwo 3:2.
INA GOLENIÓW – ISKIERKA SZCZECIN 3:2 (0:1) – koniec meczu
Bramki: Winogrodzki (80′, 83′, 90+1′ – rzut karny) – Iskierka (30′, 66′)
🔃 46′ M. Mojsiewicz – Paradziński
🔃 46′ Rutkowski – Przybylski
🔃 65′ Banachewicz – Szymfeld
Czerwona kartka – Iskierka (85′)
INA: Henger – Paszkowski, Bulanda, Winogrodzki – Tomaszewicz, Borucki, Przybylski, Paradziński – Kushnir, Dymon, Szymfeld








