Nie udał się wczorajszy wyjazd Iny Goleniów do Stargardu. Tamtejsza Kluczevia Polski Cukier pewnie pokonała biało – zielonych.
Kluczevia co prawda przed tygodniem przegrała swój pierwszy w tym sezonie zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej mecz, ulegając 3:4 Bałtykowi Koszalin, pewnie lideruje jednak w tabeli i była zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Iną Goleniów. Niestety, stargardzianie szybko potwierdzili swoją przewagę, już w 15. minucie wychodząc na prowadzenie po golu strzelonym przez Marcina Gawrona. Jeszcze przed przerwą dołożyli dwa kolejne trafienia, a ostatecznie wygrali 5:1 i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek. Honorowe trafienie dla biało – zielonych zaliczył Rafał Bulanda.
– Przegrywamy 5:1 i rozmiar porażki mógł być nawet większy. Niewiele mieliśmy tu dziś do powiedzenia – skomentowano po meczu na facebookowym fanpage’u MKS Ina Goleniów.
Następny mecz biało – zieloni rozegrają na swoim boisku 29. marca. Zmierzą się z drugą drużyną Kotwicy Kołobrzeg.









