Mieszkańcy Goleniowa i okolic znów bardzo życzliwie włączyli się w kwestę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu udało się zebrać ponad ćwierć miliona złotych.
Jak informuje goleniowski sztab WOŚP osiągnięty wczoraj wynik to około 255 tysięcy złotych. To kolejny rekord, którego, jak dodano, nie udałoby się osiągnąć bez zaangażowania mnóstwa osób z całej gminy i powiatu.
– Takie efekty przynosi tylko gra zespołowa. Dziękujemy za wspólnego granie: Osinie, Lubczynie, Mostom, Białuniowi, jak również wszystkim mniejszym inicjatywom, które się włączyły! – komentują wolontariusze.
Przy okazji pojawiła się informacja, że był to ostatni lokalny finał WOŚP, organizowany przez sztab w obecnym składzie personalnym.








