/
Paweł Palica

Lato przywita wakacje. Impreza dla wszystkich w centrum Goleniowa

Już wkrótce wakacje! A jak najlepiej celebrować ich początek? Muzyką, tańcem i pysznym jedzeniem w pięknych okolicznościach przyrody!

To wszystko zapewni nam organizowane przez Gminę Goleniów oraz Goleniowski Dom Kultury POWITANIE WAKACJI – impreza, na której nie może Was zabraknąć! Mieszkańcy Goleniowa i okolic spotkają się 26. czerwca na zakolu Iny przy spichlerzu, by wspólnie się bawić przy muzyce!

Zagrają dla nas:

  • SPECYFICZNI
  • FILIP LATO
  • DJ DANTEDRUGS

Najlepsze, swojskie jedzenie zapewnią Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy – będzie smacznie i domowo!

 

Przeczytaj również:

To top