Paweł Palica

Nowy posterunek Policji pod Goleniowem zostanie otwarty latem?

Zdjęcie poglądowe (fot. Podkarpacka Policja)

Dobiegają powoli końca prace związane z utworzeniem w podgoleniowskich Kliniskach Wielkich posterunku Policji.

Inwestycja ruszyła w marcu ubiegłego roku, posterunek stawiany jest przy skrzyżowaniu ul. Wiosennej i Południowej. Wewnątrz, jak poinformował dzisiaj goleniowskich radnych komendant powiatowy insp. Łukasz Chruściel, trwają już prace wykończeniowe, wkrótce rozpocznie się wyposażanie pomieszczeń w niezbędne sprzęty i infrastrukturę teleinformatyczną, a otwarcie komisariatu wstępnie planowane jest na lipiec.

Komendant Ł. Chruściel, co ważne, dodał, że do obsady posterunku przewidzianych jest 10 etatów (zarówno prewencja, jak i kryminalni), okoliczni mieszkańcy nie będą musieli fatygować się w ważnych dla nich sprawach do Goleniowa.

Przeczytaj również:

To top