Paweł Palica

Piknik z Mamą już w poniedziałek. OSiR Goleniów zaprasza

fot. OSiR Goleniów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie przypomina, że już w najbliższy poniedziałek (26. maja) na Stadionie Miejskim w Goleniowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Matki – Piknik z Mamą.

Impreza odbędzie się w godzinach 16:00–18:00. W programie m.in.:

  • Bieg Super Mamy (bieg dzieci – godz. 17:00, bieg Mam – godz. 17:15)
  • zdrowy poczęstunek, strefa relaksu, warsztaty makijażu, fotobudka, pokaz gimnastyki artystycznej.

 

A co nowego?

✨ Na mecie biegu każde dziecko otrzyma kartkę, na której będzie mogło napisać swoje imię i datę urodzin – i wręczyć ją swojej ukochanej Mamie 💌
✨ Każde dziecko otrzyma również serduszko, na którym własnoręcznie napisze swoje imię, a następnie przyklei je na wielkim wspólnym obrazie miłości – razem stworzymy wyjątkowe dzieło pełne dziecięcych serc!
💪 Każda Mama otrzyma wyjątkową opaskę „Super Mamy”, bo każda Mama zasługuje na coś wyjątkowego.
📢 Zabierzcie ze sobą koc, dobry humor i mnóstwo uśmiechu – nie może Was zabraknąć!

👉 Szczegóły i regulamin wydarzenia TUTAJ.

Przeczytaj również:

To top