/
Paweł Palica

Pożar na trzecim piętrze. W mieszkaniu były dwie osoby

fot. Mariusz Kowalczyk/goleniow.net

Cztery strażackie zastępy brały udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło 26. maja w jednym z bloków przy ul. Matejki w Goleniowie.

Strażacy wezwani zostali na pomoc kilka minut przed godz. 14:30. Na miejscu okazało się, że zgłoszenie dotyczyło mieszkania na trzecim piętrze, które jeszcze przed przybyciem służ opuściły dwie dorosłe osoby, a prócz nich – 12 innych lokatorów budynku.

– Działania polegały na podaniu prądu wody na miejsce pożaru, oddymianiu mieszkania i klatki schodowej, sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń. W zdarzeniu tym nie było osób poszkodowanych – przekazuje Tomasz Dworecki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie.

W działaniach łącznie brały udzial cztery zastępy straży pozarnej.

Przeczytaj również:

To top