Paweł Palica

Pozarządowcy spotkają się w Goleniowie. Forum już wkrótce

Grafika wygenerowana przez Sztuczną Inteligencję (Grok)

Gmina Goleniów zaprasza na Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się już w drugiej połowie czerwca.

Spotkanie będzie okazją do wspólnej rozmowy, wymiany doświadczeń oraz omówienia bieżących potrzeb i wyzwań stojących przed sektorem NGO. To także przestrzeń do budowania współpracy z samorządem oraz planowania działań na rzecz mieszkańców naszej Gminy.

📅 22 czerwca 2026 r.
🕔 godz. 17:00
📍 sala konferencyjna Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, Pl. Lotników 1, 72-100 Goleniów.

Przeczytaj również:

To top