/
Paweł Palica

Retrograty wracają. Kultowe gry znów w PLR Goleniów

fot. Paweł Palica/wGoleniowie.pl

Kolejny wieczór z retro grami komputerowymi odbędzie się wkrótce w klubie PLR w Goleniowie. Czekają na Was legendarne konsole, niezapomniane tytuły i prawdziwy klimat lat 80/90!

„Retrograty” po raz pierwszy zawitały do klubu PLR w grudniu ubiegłego roku. Okazały się dokładnie tym, czego można było się po nich spodziewać, czyli przesympatyczną podróżą do przeszłości przede wszystkim dla tych, którzy przygodę z grami komputerowymi rozpoczynali korzystając z takich sprzętów, jak Atari 2600, Commodore 64, Nintendo czy Sega Master System. Nie mogło więc zabraknąć kultowych gier pokroju Super Mario Bros, Sonic the Hedgehog czy Pac-Man, znów można było zmierzyć się z dawnymi wrogami, uratować księżniczkę, przejść poziom wyżej. Były też gry ruchowo – muzyczne, taneczne maty, a nawet, tu bardziej ukłon w stronę „Gwiezdnych Wojen” miecze świetlne.

Teraz „Retrograty” wracają, kolejna ich edycja odbędzie się 23. maja

🕹️ Zagracie m.in. na:
– PlayStation 1
– NES
– Atari
– Sega Mega Drive
– …i wielu innych kultowych sprzętach!

📍 Gdzie: Klub PLR, Goleniów
📅 Kiedy: Piątek, 23 maja 2025
🕔 Start: godz. 16:00
💸 Wstęp: 20 zł (płatne na miejscu)
📸 Szukajcie plakatów w mieście i śledźcie fanpage Retrograty oraz wGoleniowie.pl po więcej informacji!

 

 

 

Przeczytaj również:

To top