/
Paweł Palica

Rozmowy do Uwolnienia #8. Piotr Winogrodzki (MKS Ina Goleniów): Tworzymy biało – zieloną rodzinę

O biało – zielonej rodzinie, czyli środowisku związanym z MKS Ina Goleniów, ale też piłką nożną na poziomie amatorskim oraz infrastrukturą potrzebną do uprawiania najpopularniejszej w Polsce dyscypliny sportu, mówi w rozmowie z wGoleniowie.pl grający prezes klubu, Piotr Winogrodzki.

– Marzy się nam jako zarządowi, żebyśmy zrobili awans do trzeciej ligi. Ale na pewno gdzieś to jest odłożone w perspektywie czasu, bo na tę chwilę nie jesteśmy przygotowani na to na pewno ani finansowo, ani infrastrukturalnie. Wszyscy, którzy przyjeżdżają do Goleniowa, są zachwyceni tym, jak to wszystko wygląda, jak jest zadbane. Ale patrząc na ten popyt, jaki tutaj mamy na piłkę nożną, gdzie mamy trzy kluby i w każdym klubie około 200 zawodników, musimy rozwijać to jeszcze bardziej i starać się, żebyśmy wybudowali tutaj jeszcze jedno boisko pełnowymiarowe. Bo jak będzie wymiana sztucznej murawy na stadionie, to wiązać się to pewnie będzie z postojem dwu, może trzymiesięcznym. I wtedy będzie problem, gdzie mamy pomieścić wszystkich tych zawodników trenujących – powiedział P. Winogrodzki.

Całą przeprowadzoną w pubie Chmiel Do Uwolnienia rozmowę możecie obejrzeć poniżej. Kolejne, oczywiście, już wkrótce.

 

 

Przeczytaj również:

To top