/
Paweł Palica

Strażacy pomogli 2-letniemu dziecku. Miało drgawki, jest już w szpitalu w Goleniowie

fot. OSP Rurzyca

Służby medyczne i strażacy wezwani zostali dzisiaj na pomoc do podgoleniowskiej Rurzycy.

Jak informuje Dariusz Tapper z KP PSP w Goleniowie, na miejscu zastano płaczące dziecko w wieku 2 lat z objawami drgawek, na szczęście przytomne. Później działania przejął zespół ratownictwa medycznego, a ostatecznie podjęto decyzję o przewiezieniu dziecka na obserwację do szpitala w Goleniowie.

W Rurzycy w międzyczasie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, interwencja jego załogi nie była jednak potrzebna.

Przeczytaj również:

To top